Tag: bilgisayar kursu eğitim programları

Bilgisayar Kursu Office Programları Dersleri

bilgisayar kursu office programlari egitimi 150x150 Bilgisayar Kursu Office Programları Dersleri bilgisayar kursu office programları eğitimi bilgisayar kursu eğitim programları bilgisayar kursu ders programları bilgisayar kursu bilgisayar kursları Bilgisayarlar günümüz teknolojisinde vazgeçilmez bir yere sahiptir. İnternet bağlantısı aracılığıyla bulunduğumuz yerden çok kısa bir süre zarfı içerisinde dünyanın öbür ucuna bağlanabiliriz. Bu şekilde de aradığımız her şeye anında ulaşabiliriz. Bilgisayar kursu Office Programları dersleri sayesinde her yaş gurubundan birey MS Word ile yazılar yazabilecek, Excel sayesinde sanal ortamda hesaplamalarını yapıp tutabilecek, PowerPoint ile sunumlar hazırlayabilecek. Yine bilgisayar kursu eğitimleri sayesinden Outlook ile E-mail alıp, gönderebilecek. Bilgisayar kursu ders içeriklerine Office programlarını eklemekteki amaç tüm bilgisayar kursu öğrencilerine günlük yaşamlarında ihtiyaçlarını giderebilecek seviye de bilgi vermektir. Bilgisayar kursu eğitim programlarına dahil daha ayrıntılı bilgi alabilmek için lütfen sitemiz üzerinde bulunan ön kayıt formunu doldurunuz. Eğitim danışmanlarımız dönüş yapıp gerekli bilgiyi vereceklerdir.


Bilgisayar Kursu WINDOWS XP Eğitimi

bilgisayar kursu windows xp egitimi 150x150 Bilgisayar Kursu WINDOWS XP Eğitimi bilgisayar kursu windows xp eğitimi bilgisayar kursu windows xp dersleri bilgisayar kursu eğitim programları bilgisayar kursu eğitim programı bilgisayar kursu Bilgisayar kursu derslerinde ayrıntılı bir şekilde öğrenebileceğiniz Windows XP işletim sistemi için konu başlıkları şu şekildedir;

- Donanım ve yazılım kavramları

- Mouse kullanımı

- Masaüstü

- Klavye kullanımı

- Dosya ve klasör

- Pencere kavramı (continue reading…)


Bilgisayar Kursu Eğitim Programının Amacı

bilgisayar kursu egitim programlari 300x224 Bilgisayar Kursu Eğitim Programının Amacı bilgisayar kursunda ne öğrenirim bilgisayar kursu eğitim programları bilgisayar kursu bilgisayar eğitimi

Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası Kursu bilgisayar öğrenmek ya da geliştirmek isteyenler için hazırlanmış, kurs sonunda bilgisayar sertifikası sahibi olmak isteyen bireylere verilen bir eğitimdir.  Bilgisayar İşletmenliği Kursu 3 temel başlıktan oluşmaktadır.

  • Bilgisayar ve Donanım bilgisi
  • Ofis programları
  • İnternet eğitimi

Eğitim programını tamamlayan kursiyerlere, MEB tarafından Bilgisayar İşletmenliği Sınavı uygulanır ve sınavda başarılı olan kursiyerler MEB Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olurlar.

(continue reading…)

  • Kategoriler

  • Copyright © 1996-2010 Bilgisayar Kursu. All rights reserved.