Tag: bilgisayar işletmenliği kursu

Atamalarda Sertifikasız Kalmayın

3286 150x150 Atamalarda Sertifikasız Kalmayın MEB bilgisayar işletmenliği sertifikası bilgisayar kursları bilgisayar işletmenliği sertifikası bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar işletmenliği

Orman Genel Müdürlüğü KPSS ile 1064 personel alıyor. Orman Genel Müdürlüğü’nün istihdam edeceği sözleşmeli pozisyonlara ÖSYM tercih alarak yerleştirme yapacak. ÖSYM başkanlığınca tercih işlemleri yürütülecek.

40 adet bilgisayar işletmenliği atamasının yapılacağı tercih işlemleri 24 Haziran – 3 Temmuz 2013 tarihleri arasında başlayacak.

Bilgisayar işletmenliği sertifikanız yoksa hemen başvurun ve online eğitim sistemiyle, canlı derslerle MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olun. Canlı derslere katılın, eğitmenlere sorular sorarak anında cevabını alın ve kurs bitiminde teorik ve uygulamalı olarak katılacağınız sınavdan 45 ve üzeri aldıktan sonra bilgisayar işletmenliği sertifikanız evinize gelsin. daha detaylı bilgi almak için ön kayıt formumuza bilgilerinizi girin ve eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin. Uygun olduğunuz kadrolara bilgisayar işletmenliği sertifikanızı da alarak atanın.  Üstelik Türkiye’nin tüm şehirlerinden başvuru yapabilirsiniz.

Bilgisayar işletmenliği sertifikası hakkında daha fazla bilgi için formu doldurabilirsiniz.


Bilgisayar Kursu Ders Notları – Belgeyi Kapatma

bilgisayar kursu1 150x150 Bilgisayar Kursu Ders Notları   Belgeyi Kapatma bilgisayar kursu ders notları bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar işletmenliği ders notları bilgisayar ders notları Bilgisayar kursuna ilişkin ders notlarından bir diğeri de belgeyi kapatma konusudur. Bu konuya dair genel bilgi aşağıda verilmiştir. Daha fazlası için bilgisayar kursuna kaydınızı yaptırınız.

Belgeyi Kapatma

Çalışmakta olduğumuz belgeyi kapatmak için de çeşitli yollar vardır.  Bu

yolları şu şekilde sıralayabiliriz:

Word Dosya Menüsü – Kapat Seçeneği (continue reading…)


Bilgisayar İşletmenliği Kursu Ne İşe Yarar?

bilgisayar isletmenligi kursu ne ise yarar 150x144 Bilgisayar İşletmenliği Kursu Ne İşe Yarar? bilgisayar kursu bilgisayar kursları bilgisayar işletmenliği sertifikası ne işe yarar bilgisayar işletmenliği kursu ne işe yarar bilgisayar işletmenliği kursu Bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar kullanan veya kullanmayı amaçlayan kişilere hitap eden bir eğitim programını kapsamaktadır. Bilgisayar işletmenliği kursu eğitim programı içerisinde Microsoft Windows, Microsoft Word, Microsoft Excel, Powerpoint ve İnternet konularını öğrenerek işyerlerinizde ya da günlük işlerinizde daha verimli olabilirsiniz. Bilgisayar kursu eğitimleri sayesinde evinizde, işyerinizde ve Internet’te dijital medyanın heyecanlandırıcı dünyasını keşfedebilirsiniz. İnternet dünyasının, fotoğraf, müzik, video, oyun ve daha birçok dijital medyanın tadını çıkartabilirsiniz. Bilgisayar işletmenliği kursu sonunda tüm bunların yanı sıra bilgisayar işletmenliği sertifikası alarak, bilgisayar bilginizi belgelendirebilirsiniz.

Bilgisayar kursu eğitimlerine dair daha ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyiniz.Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifika Sınavı

bilgisayar isletmenligi kursu sertifika sinavi 150x150 Bilgisayar İşletmenliği Kursu Sertifika Sınavı bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği sertifikası bilgisayar işletmenliği sertifika sınavı bilgisayar işletmenliği kursu sertifika sınavı bilgisayar işletmenliği kursu Bilgisayar kursu eğitim programı içerisinde işletim sistemleri, Microsoft Word, Microsoft Excel, PowerPoint ve İnternet ve Güvenlik konuları bulunmaktadır. Bilgisayar kursu eğitim programı sonucunda MEB tarafından yapılan bilgisayar işletmenliği kursu sertifika sınavının konu dağılımı ise şu şekildedir;

 

 

(continue reading…)


Bilgisayar Kursu Hatay

bilgisayar kursu1 150x150 Bilgisayar Kursu Hatay hataydaki bilgisayar kursları bilgisayar sertifikası hatay bilgisayar kursu hatay bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası Kursu,  bilgisayarı öğrenmek ya da geliştirmek isteyenler için hazırlanmış, kurs sonunda bilgisayar sertifikası sahibi olmak isteyen kişilere verilen bir eğitimdir. .

Eğitim programını tamamlayan kişilere, MEB tarafından Bilgisayar İşletmenliği Sınavı uygulanır ve sınavda başarılı olan kursiyerler MEB Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olurlar.trans Bilgisayar Kursu Hatay hataydaki bilgisayar kursları bilgisayar sertifikası hatay bilgisayar kursu hatay bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu trans Bilgisayar Kursu Hatay hataydaki bilgisayar kursları bilgisayar sertifikası hatay bilgisayar kursu hatay bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu trans Bilgisayar Kursu Hatay hataydaki bilgisayar kursları bilgisayar sertifikası hatay bilgisayar kursu hatay bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu (continue reading…)


Bilgisayar Kursu Kars

bilgisayar kursu3 150x150 Bilgisayar Kursu Kars kars bilgisayar kursu kars bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar kursu kars bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası Kursu,  bilgisayarı öğrenmek ya da geliştirmek isteyenler için hazırlanmış, kurs sonunda bilgisayar sertifikası sahibi olmak isteyen kişilere verilen bir eğitimdir. .

Eğitim programını tamamlayan kişilere, MEB tarafından Bilgisayar İşletmenliği Sınavı uygulanır ve sınavda başarılı olan kursiyerler MEB Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olurlar.trans Bilgisayar Kursu Kars kars bilgisayar kursu kars bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar kursu kars bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu trans Bilgisayar Kursu Kars kars bilgisayar kursu kars bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar kursu kars bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu trans Bilgisayar Kursu Kars kars bilgisayar kursu kars bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar kursu kars bilgisayar kursu bilgisayar işletmenliği kursu (continue reading…)


Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası Kursu

sertifika 300x199 Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası Kursu bilgisyar kurs sertifikası bilgisayar sertifikası almak isteyenler bilgisayar sertifikası bilgisayar işletmenliği kursu Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası Kursu,  bilgisayarı öğrenmek ya da geliştirmek isteyenler için hazırlanmış, kurs sonunda bilgisayar sertifikası sahibi olmak isteyen kişilere verilen bir eğitimdir. . Eğitim programını tamamlayan kişilere, MEB tarafından Bilgisayar İşletmenliği Sınavı uygulanır ve sınavda başarılı olan kursiyerler MEB Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olurlar.  Bilgisayar işletmenliği sertifikası alarak bir bilgisayarı genel olarak kullanıp, dokümanlar oluşturabilir, Ms Word de belgelerle çalışabilir, Ms Excel de sayısal hesaplamalar yapabilir, Ms Powerpoint ile sunumlar hazırlayabilir ve İnternet Explorer ile internet dünyasında dolaşabilirsiniz. MEB tarafından onaylı sertifikalar memurluk için açılmış olan kpss, zabıt katipliği vb.. sınavlarda ve memur atamalarında da işletmenlik kadro ve pozisyonlarına geçmenizde avantaj sağlar.


M.E.B Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Kursu

meb onaylı bilgisayar kursu 300x300 M.E.B  Onaylı Bilgisayar İşletmenliği Kursu  bilgisayar işletmenliği kursu ders içeriği bilgisayar işletmenliği kursu bilgisayar işletmenliği eğitim programları bilgisayar işletmenliği Türkiye’nin her yerinde ilk M.E.B onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası Bu noktaya özellikle dikkatinizi çekmek istiyoruz. Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz yerden eğitimlerimizi canlı olarak internetten takip edebilir ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikanızı alabilirsiniz.

Bilgisayar İşletmenliği Kursu; İşyerinde ya da günlük hayatında bilgisayar kullanan ya da kullanmak isteyen, raporlama, teklif, makale, sunum hazırlama ve internet kullanmak isteyen herkes içindir.

Bilgisayar İşletmenliği Kursu size ne kazandırır?

Bilgisayar İşletmenliği Kursunu alarak bir bilgisayarı genel olarak kullanıp dokümanlar oluşturabilir, Ms Word de belgelerle çalışabilir, Ms Excel de sayısal hesaplamalar yapabilir, Ms Powerpoint ile sunumlar hazırlayabilir ve Internet Explorer ile internet dünyasında dolaşabilirsiniz.

 Bilgisayar İşletmenliği içeriği  M.E.B.  tarafından onaylanan uzmanlık içeriğini kapsamakta olup iş hayatında size yardımcı olabilecek uygulamalı içerikleriyle desteklenmektedir.

(continue reading…)


Bilgisayar Kursu Sertifika Sınavlarında Çıkmış Sorular

Bilgisayar Sertifika Sınavlarında Çıkmış Sorular2 300x199 Bilgisayar Kursu Sertifika Sınavlarında Çıkmış Sorular sertifika sınavlarında çıkmış sorular bilgisayar sertifika sınavları bilgisayar sertifika sınavı soruları bilgisayar işletmenliği kursu

Bilgisayar İşletmenliği Kursu Bilgisayar kullanan ya da kullanmak isteyen herkese hitap eden bir programdır. Bilgisayar işletmenliği kursu içerisinde Windows, Word, Excel, Powerpoint ve İnternet öğrenerek işyerlerinizde veya günlük çalışmalarınızda daha verimli olabilirsiniz. İşte sertifika sınavlarında çıkmış sorulardan bazıları ..

 

 

 

(continue reading…)

  • Kategoriler

  • Copyright © 1996-2010 Bilgisayar Kursu. All rights reserved.